Sigiliu cablu 1.5×180 mm
Sigiliu cablu 1.5×180 mm de diametru este un sigiliu din metal care poate fi folosit in foarte multe situatii.
SOLICITAȚI O OFERTĂ
Descriere
Sigiliul Cableseal 1,5 mm de diametru este un sigiliu din metal care poate fi folosit in foarte multe situatii. Este deosebit de potrivit pentru a controla contoarele de apa, gaz si energie electrica. Corpul sigiliului este in aluminiu anodizat* din care iese un cablu de otel. O data ce este introdus cablul in orificiul sigiliului, si este tras la maxim, nu va mai fi nici o posibilitate de a fi redeschis, poate fi doar taiat cu un cleste.
*Anodizarea este un proces electrochimic nu spontan prin care un strat de protectie de oxid se formeaza pe suprafata metalului tratat si il protejeaza impotriva coroziunii.
DESEN TEHNIC
MASURI
Sigiliu din cablu de 1,5×180 mm.
La comanda putem realiza si alte masuri.
MATERIAL
– Corp: Aluminiu colorat (anodizat).
– Cablu din otel de 1,5 mm de diametru.
– La comanda putem realiza si cablu OTEL INOX.
CULORI
NUMEROTARE SI PERSONALIZARE
– Imprimare LASER.
– Serie numerica pina la 15 cifre.
– Posibilitate de cod de bare.
– Personalizare pina la 20 caractere pe o linie.
– La comanda putem realiza si logo-ul clientului.
AMBALAJ
Cantitate in cutie: 500 piese
Masuri cutie: 30x28x15 cm
Greutate cutie: 8,6 kg
Certificate
Dayton T.Brown
Te-ar putea interesa și…
-
ACHELOU SEAL
Sigiliul de tip cablu. Are lungimea variabila si se inchide introducand cablul in gaura corpului sigiliului.
-
SIGILIU CABLU 2.5×200 mm
Sigiliu din cablu metalic extrem de flexibil. Este un sigiliu cu lungime variabila deci poate fi folosit in diferite situatii.
-
SIGILIU CABLU 3×200 mm
Sigiliul Cableseal de 3 mm este un sigiliu de securitate din cablu foarte flexibil.
Produse similare
-
BOREASEAL LW 1.5
Sigiliu de securitate de tip cablu cu corp din plastic. Este reglat prin introducerea varfului cablului in gaura corpului si tragand cit mai mult posibil.
-
BAGSEAL 6×420 mm
Acest articol este in intregime din plastic reciclabil. Este produs separat fiecare sigiliu aparte. Masuri eticheta: 27×71 mm.
-
Brățări de unică folosință tyvek RFID
Utilizarea brățărilor RFID Leghorn vă permite să creaţi un sistem electronic care afisează pe dispozitivul handheld sau pe scaner unele detalii cu privire la pacient după ce au fost identificate